Vítáme Vás v naší společnosti zabývající se cestovními a dopravními službami

 

 Poskytujeme automobilovou, autobusovou, leteckou i lodní přepravu jednotlivých klientů a skupin.

Profesionální přístup zanechává stovky spokojených klientů z celého světa. 

Se znalostí provádíme naše služby skrze celou Evropu.

 

Našemi destinacemi jsou 

Praha Paříž, Frankfurt am Main, Zurich, Nice, Milano, Amsterdam a desítky dalśích.

 

ZÁJEZDY

Poznávejte s námi od nejznámějších pamětihodností přes horské průsmyky po nákupní zóny Evropy. 

 
 • augustin-de-montesquiou-426625-unsplash.

  PAŘIŽ

  Eiffel Tower postavena v letech 1887 až 1889, u příležitosti stého výročí velké francouzské revoluce a světové výstavy, která se v roce 1889 v Paříži konala a měla zde původně stát jen 20 let do roku 1909.

 • wenni-zhou-476635-unsplash.jpg

  LUCERN

  Lucern a nejstarší zakrytý dřevěný most na světě (Kapellbrücke) s vodní věží a Most vetešníků (Spreuerbrücke) spojují staré město s novým. 

 • benjamin-voros-519559-unsplash.jpg

  MILAN

  Milano je slavné jako město obchodu a módy, jako sídlo opery La Scala. Město se nachází v nížině v západní části Lombardie a protékají jím jenom malé řeky.

 • julien-lanoy-551851-unsplash.jpg

  MONAKO

  Principauté de Monaco na pobřeží francouzské riviery – Azurového pobřeží. Druhý nejmenší stát na světě a současně země s druhou největší hustotou osídlení. V roce 2014 tvořili milionáři 30 % populace.

 • jace-grandinetti-110741-unsplash.jpg

  AMSTERDAM

  Amsterdam je finančním a kulturním centrem Holandska. Na území města či v jeho okolí se nacházejí dvě památky světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o amsterdamské kanály ze 17. století v historickém centru a obrannou linii Amsterdamu.

 • Salzburg_-_Stadtansicht__c__Tourismus_Sa

  SALZBURK

  Staré město Salzburské (historické jádro města) bylo v roce 1996 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Město je zváno též Mozartovým městem, neboť se zde narodil slavný skladatel Wolfgang Amadeus Mozart.

 • willian-west-324562-unsplash.jpg

  NEUSCHWANSTEIN

  Neuschwanstein Jde o jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších turistických cílů v Německu. Tento zámek se také objevil v několika filmech a inspiroval Walta Disneyho ke stvoření Sleeping Beauty Castle neboli hrad Šípkové Růženky, který se nachází v Disneylandu.

Plníme Vaše individuální přání

CHAUFFEUR

 

Meziměstské odvozy

Letišní odvozy

Obchodní cesty

Individuální pronájmy
 

Cestujte s námi první třídou

 
 • 1.jpg

  ČESKÝ KRUMLOV

  Se rozkládá pod hřebenem Blanského lesa protéká jím řeka Vltava. Jedná se o turistické a kulturní centrum jižních Čech. Český Krumlov byl zároveň hlavním správním centrem Rožmberského dominia a do roku1918 i Krumlovského vévodství a Dominia Schwarzenberského.

  Doba výletu 8 hodin.

  Doporučeno spojit tento vylet s Hluboká nad Vltavou (+2 hodiny)

 • 1216592a4c57a42ce3234a504692a938cf639552

  KARLŠTEJN

  Hrad založen okolo roku 1348 jako soukromé reprezentativní sídlo římského císaře a českého krále Karla IV. Kaple svatého Kříže zde byly v minulosti uloženy říšské korunovační klenoty a svaté ostatky, později pak české korunovační klenoty a zemský archiv. Interiér kaple je ozdoben zlacením, drahými kameny a hvězdami, sluncem a měsícem z benátského skla.

  Doba výletu 5 hodin.

 • 130405_Pivovar_povoz_s_branou_700.jpg

  PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

  Český pivovar založen roku 1842, který produkuje první pivo plzeňského typu, Pilsner Urquell. Největší výrobce piva v Česku a je také největším exportérem piva do zahraničí. Vůbec poprvé na celém světě byl tento druh piva uvařen 5. 10. 1842 v plzeňském pivovaru německým sládkem Josefem Grollem.

  Doba výletu 5 hodin.

 • Karlovy-Vary-RK.jpg

  KARLOVY VARY

  Nejnavštěvovanější české lázeňské město. Sídlo zde má sklářská firma Moser. Pořádá se tu každoročně Mezinárodní Filmový Festival Karlovy Vary. Nejvyšší koncentrace památek se nachází v lázeňském centru města, podél řeky Teplé. Velká část památek má specifický lázeňský charakter, jako například kolonády, budovy lázní nebo historické hotely. 

  Doba výletu 8 hodin.

  Doporučeno spojit tento vylet s Plzeňský Prazdroj (+2 hodiny)

 • lednicky-zamok-titulka.jpg

  LEDNICE

  Novogotický zámek s rozlehlou zahradou patří mezi nejkrásnější komplexy v České republice. Lednické panství získali v1249 Lichtenštejnové a patřilo jim bezmála 700 let. Dnešní podobu získal zámek při rozsáhlé rekonstrukci poloviny 19.století v slohu imitujícím anglickou tudorovskou gotiku. Došlo tak k rekonstrukci  původního renesančního zámku z 16. století. 

  Doba výletu 10 hodin.

  Doporučeno spojit tento vylet s transfer do Vídně (+1 hodina)

 • stahování.jpg

  HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

  Zámek ve slohu anglická tudorovská gotika podle vzoru anglického královského zámku Windsor. Jedním z majitelů hradu se později stal král Ferdinand I. Habsburský, který jej prodal roku 1562. Zámek je obklopen anglickým parkem se sochařskou výzdobou.

  Doba výletu 5 hodin.

  Doporučeno spojit tento vylet s český Krumlov (+4  hodiny)

VÝLETY

Objevte s Námi krásy České země.

 
 

PŮJČOVNA

VOZIDEL

Necháme Vás cestovat samostatně, náš vozový park je Vám k službám.

 

KONTAKTUJTE NÁS

+420 606 084 869

© 2018 ZAZA TRAVEL

Zaza Travel s.r.o.     IČO: 08126241